O Andělských radostech

E-shop, který byl původně věnovaný mojí autorské tvorbě již není v provozu, ale můžete se zajít podívat do mého kamenného obchodu s českou autorskou tvorbou v srdci Českých Budějovic, kde najdete také plno krásných věcí :-). Více info na http://www.facebook.com/andelskeradosti. Těším se na vás! :-)

Milá zákaznice, milý zákazníku,

vítejte ve světě Andělských radostí, které by rády potěšily Vás nebo Vaše milé. Andělské radosti jsou mladá česká značka, která nabízí a vyrábí originální autorské šperky z polymerové hmoty, bižuterní drobnosti do oušek, ručně šité náramky a také originální vánoční ozdoby, které lze využít třeba i jako vhodný doplněk k ozdobení dárků.

Autorská tvorba je inspirována jemným světem krajek a výšivek. Drobné bižuterii byly inspirací voňavé květiny, půvab a jemnost žen - andělů. Kraječkové radosti vznikají vždy jako originál a jsou výsledky mé drobné detailní ruční práce (tečka po tečce, čárka po čárce... žádné celoplošné razítko, ani matrice). Všechny výrobky, které zde najdete, jsou vyráběny s láskou, dobrou náladou:-), vděčností, úctou k ženství, krásné přírodě a tradicím.

Při výběru materiálu dáváme přednost českým dodavatelům a hlavně výrobcům použitých komponentů nebo pomůcek, tuto zdánlivou "maličkost" vnímáme jako velmi důležitou, stejně jako to, že ke tvoření nikdy nezasedám se špatnou náladou, protože věřím, že každý výrobek si s sebou nese takovou energii, jakou do něj vložíte. A já si přeji, aby k Vám moje tvorba promlouvala pouze láskou a šťastnou energií ♥.

A tak se na chvilku zastavte a rozhlédněte se pozorně kolem sebe, andělské bytosti vždy nejsou jen ty nadpřirozené. Takovým krásným Andělem v lidské podobě může být třeba Vaše maminka, sestra, partnerka, kamarádka, kolegyně, šéfová nebo třeba paní, která Vám prodává denně noviny... Neváhejte a poděkujte jí za to, že je... nejen slovy, ale i něčím z naší nabídky nebo prostě jen udělejte radost sobě.

Přeji si, aby se Vám u nás líbilo, dobře a mile nakupovalo, proto pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat, rádi Vám odpovíme.

Přeji Vám příjemný nákup nebo jen pokoukání

za Andělské radosti Eva Gáborová


Naše inspirace... květiny, půvab, ženskost, krajky...

  

PS: Naše výrobky vznikají v nekuřácké domácnosti, v místnosti, kam nemají zvířátka přístup. Jinak jsme ale jejich velcí kamarádi :-) a chystáme i šperky, ze kterých půjde až polovina na dobročinné účely - kočičí a psí útulky v Českých Budějovicích. Konkrétní procento a popis vždy u vystavené položky. Tvoříme a pomáháme s láskou. ♥

                                                         


Prosím, respektujte má autorská práva v rámci autorské tvorby. Děkuji, že nekopírujete mé výrobky.

Licence Creative Commons

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Andělské radosti -Nezasahujte do díla 3.0 Česko

 


Vše o OpenCart. Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
Andělské radosti © 2017